Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Вікенд на термалах Угорщини

 
Вікенд на термалах Угорщини


Опублікував: olya   28-08-2017   в розділі Угорщина
Переглядів: 254   |   Читати далі
 Віза. Необхідні документи

 
Віза. Необхідні документи


Опублікував: olya   26-03-2015   в розділі Угорщина
Переглядів: 419   |   Читати далі
 Дебрецен

 
Дебрецен

Дебрецен - другий за чисельністю населення місто Угорщини після столиці. Він відомий своїм парком Надьердё («Великий Ліс»), в якому працює велика термальна водолікарня, що вважається сьогодні одним з найпопулярніших курортів країни. Тутешні готелі - заклади рівня 3-4 «зірок», на базі напівпансіону.

Опублікував: olya   26-03-2015   в розділі Угорщина
Переглядів: 417   |   Читати далі
 Мишкольцтапольца

 
Мишкольцтапольца

Недалеко від того місця, де Синв впадає в річку Шайо, біля підніжжя гірського масиву Бюкк, в 175 км від Будапешта перебуває Мішкольц. Місто, що прославився своїми пам'ятками, а також розташованим по сусідству лікувальним курортом Мішкольц-Тапольца

Опублікував: olya   26-03-2015   в розділі Угорщина
Переглядів: 457   |   Читати далі
 Бюкфюрдо

 
Бюкфюрдо

Цей знаменитий на всю Європу термальний курорт знаходиться на західній околиці Угорщини поряд з Австрією, в парі кілометрів від невеликого містечка Бюк у Альпійських гір. Бюкская вода температурою 55 ° С надходить на поверхню з глибини 1300 метрів і містить велику кількість кальцію, магнію, вуглекислоти, фтору, йоду і заліза. Мінеральні ванни з цією водою застосовуються при лікуванні травм хребта, склерозу, запалення суглобів, подагри, гінекологічних та урологічних захворювань, а також при реабілітації після ортопедичних і нейрохірургічних операцій. Якщо бюкскую воду пити, вона дуже ефективна в справі позбавлення від хронічного гастриту і виразки і профілактики остеопорозу. Однак у цієї води є і протипоказання, в основному, вони стосуються хворих-сердечників і вагітних.

Купальня Бюкфюрдо - це величезний парк площею 14 гектарів із сучасним медичним центром і трьома десятками басейнів (температура води в лікувальній зоні - від 32 ° С до 38 ° С, в плавальної - 26-28 ° С), різними саунами, а також дитячим ігровим містечком, спортмайданчиками для волейболу, тенісу, футболу, ресторанами та іншою інфраструктурою.

Опублікував: olya   26-03-2015   в розділі Угорщина
Переглядів: 471   |   Читати далі
 Шарвар

 
Шарвар

Курорт Шарвар знаходиться на північному заході країни на березі річки Раба, всього в 50 км від австрійського кордону. Ритм життя тут дуже розмірений, з ледь вловимим старосвітських шармом.


Опублікував: olya   26-03-2015   в розділі Угорщина
Переглядів: 466   |   Читати далі
 Залакарош

 
Залакарош

Залакарош - невеликий лікувальний курорт в 20 км від Балатону. Склад, а також кількість запасів лікувальної води зробили залакарошскую купальню однією з найбільш значущих в Угорщині. Місцева вода відноситься до лужно-хлоридною гідрокарбонатною групі, в ній також присутні йод, бром, сірководень і фтор. Такий склад у поєднанні з радіоактивними речовинами зустрічається вкрай рідко, а в Європі нічого подібного немає більше ніде.

Опублікував: olya   26-03-2015   в розділі Угорщина
Переглядів: 450   |   Читати далі
 Харкань

 
Харкань

Людська природа влаштована таким чином, що неприємний різкий запах відлякує нас, але зовсім інакше йде справа, коли мова йде про термальних сірчистих джерелах. Цей малоприємний запах, зазвичай не обіцяє людині нічого хорошого, навпаки, притягує величезну кількість людей, які бажають поправити своє здоров'я. Одне з таких місць «паломництва» за здоров'ям - знаменитий в усьому світі угорський курорт Харкань.

Відомий лікувальний курорт Харкань знаходиться в південній частині Угорщини, неподалік від міста Печ, всього в 8 кілометрах від кордону з Хорватією. З давніх пір ці місця славляться комфортним м'яким кліматом і чудодійними лікувальними водами.

Опублікував: olya   26-03-2015   в розділі Угорщина
Переглядів: 450   |   Читати далі
 Егер

 
Егер

Егер знаходиться біля підніжжя гір Бюкк, на горбистій місцевості в долині однойменного струмка. Завдяки своєму вигідному положенню, розвитку виноробства і культури купалень цей курорт став сьогодні одним з найбільш відвідуваних міст Угорщини.

Опублікував: olya   25-03-2015   в розділі Угорщина
Переглядів: 474   |   Читати далі
 Хайдусобосло

 
Хайдусобосло

Невелике угорське містечко зі складною назвою Хайдусобосло славиться, перш за все, як один з кращих бальнеологічних курортів країни. Для Угорщини, де ці самі термальні джерела знаходяться чи не в кожному селі, це вкрай високий статус, і отриманий він абсолютно заслужено. «Мекка для хворих на ревматизм і рай для купальщиків», - приблизно так можна коротко описати це місце. Завдяки «Гарячого золоту» (так місцеві називають лікувальну воду), потік відпочиваючих сюди не слабшає протягом усього року. А крім прекрасного цілющого ефекту, тут ще можна отримати і масу вражень. Адже в місті зосереджено багато історичних пам'яток і музеїв, вже не кажучи про всілякі ресторанах, барах, пабах, кав'ярнях та інших місцях приємного проведення часу.

Опублікував: olya   25-03-2015   в розділі Угорщина
Переглядів: 462   |   Читати далі
 Пропонуємо наступні тури

Підбір туру та бронювання
Греция. Подбор тура и бронирование

Авторизований вхід
Ваш логін
Гасло (пароль)
Реєстрація
Відновити гасло?

Наше опитування
Звідкіля Ви дізналися про наш сайт?

Знав про сайт раніше
Зайшов з пошукових систем
Порадили знайомі
Побачив рекламу компанії
Зайшов випадковоПоказати всі опитування

Популярні публікації

Новини партнерів
HTML5 шаблоны с поддержкой русского языка
Сегодня мы хотим поделиться с нашими читателями отличной новостью. На сайте компании TemplateMonster появился новый раздел - HTML5 шаблоны на русском. Макеты, представленные в обзоре, охватывают ...

Премьера ONE by TemplateMonster
Весна 2019 года обещает быть удивительной и запоминающейся. Компания TemplateMonster представляет уникальное предложение для всех своих давних друзей и клиентов, а также для новичков, которые хотят ...

20 Лучших Шаблонов для Фотографов и Дизайнеров
Ни для кого не новость, что Интернет уже давным-давно вошел в нашу повседневную жизнь, влияя на многие ее аспекты. Именно поэтому мощный сайт можно назвать актуальным аспектом любого бизнеса. А если ...


Головна сторінка   Новини сайту   Зворотній зв'язок   RSS-підписка
COPYRIGHT © 2011 EUROTRAVEL All rights reserved. Сайт працює під управлінням CMS DataLife Engine